o mnie

Jaka jest Kasia? Oto jest Kasia:

Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania AmCaromaniaczka, która pragnie spełnić swoje dziecięce marzenia i wstawić do własnego garażu rasowego amerykana z wielkim big-block'iem.

Nie wie co to błyszczyk, ale wie co to V8 czy 426 Hemi. Zamiast siedzieć przed lusterkiem i się pindrzyć, gapi się w ekran komputera i podziwia Cadillaki, Buicki, Mustangi, Camara, wie, że kolebką amerykańskiej motoryzacji jest Detroit. Która zamiast z siatką kosmetyków z Sephory wychodzi z paczką HotWheelsów z Empiku. A całej wypłaty nie rozpieprza na głupie szmaty, tylko większą część wrzuca do "świnki skarbonki" i odkłada na wymarzonego klasyka. 

Na pytanie jakie jest jej ulubione amerykańskie auto, nie jest w stanie konkretnie odpowiedzieć. Zwykły człowiek ma swój ulubiony samochód. Kasia wymienia dziesięć modeli. A to i tak TYLKO (!) dziesięć, bo o pewnie jakimś zapomniała. 

Blog powstał na przekór wszystkiemu, by choć odrobinę zbliżyć się do marzeń i żeby przełamać nudę panującą w prawniczej karierze. 

Marzenia się spełniają, Kasia to wie, bo nie ma rzeczy niemożliwych. Wie, że przyjdzie kiedyś taki dzień kiedy wsiądzie do swojej gabloty, otworzy dach, wciśnie gaz do dechy i poczuje ten wiatr we włosach. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...