niedziela, 19 stycznia 2014

cadillac - nowe logo

Kiedy ostatnio przeglądałam strony z wiadomościami motoryzacyjnymi czy nawet Facebook'a, zauważyłam zdjęcia nowego modelu Cadillaka ATS Coupe z nowym logiem. 

Tak naprawdę nowe logo zostało zaprezentowane już w sierpniu 2013 roku podczas premiery koncepcyjnego modelu Cadillaka Elmiraj, ale teraz już wiadomo, że zmiana ta będzie wprowadzona do wszystkich nowych samochódów w połowie 2014 roku.

W nowej wersji loga brakuje wieńca laurowego, który dotychczas oplatał herb Cadillaka. Teraz wydaje się ono bardziej eleganckie i jest tak jakby zwrotem do młodszych pokoleń użytkowników Cadillaka, który ostatnimi czasy częściej wybierają takie modele jak BMW czy Audi. Nowe logo ma się wpasować w nowe trendy, w myśl zasadny "mniej znaczy więcej".

Nie wszystkim podoba się nowe logo. Nie mam nic przeciwko nowemu wyglądowi herbu ze względu na jego prostotę i elegancję, ale wersja z wieńcem laurowym, bardziej kojarzy mi się ze zwycięstwem i wybitnymi osiągnięciami. A Cadillac właśnie z tego względu zasługiwał na wienieć laurowy.

Cadillac ATS Coupe 2015 z nowym logo
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...