czwartek, 5 grudnia 2013

introduction the new ford mustang

"Mustang jest ważny, ponieważ jest symbolem od 50 lat"


50 years of Ford Mustang

Za nami prezentacja najnowszego Forda Mustanga 2015. Ta generacja kultowego pony car'a, wchodzi na rynek europejski poraz pierwszy od czasów pierwszej premiery w 1964 r. Nawet Wielka Brytania dostanie swoja wersje z kierownicą po prawej stronie :) 

Nowy Mustang to nowy wygląd, nowe i ulepszone wnętrze, bardziej zaawansowane zawieszenie i co najważniejsze - trzy silniki do wyboru. Wygląd Mustanga jest bardziej agresywny niż dotychczas. Po raz pierwszy w historii został wprowadzony system dotykowy, wszytskie modele będą miały klucz zbliżeniowy z systemem SYNC. Krótko mówiąc nowy Mustang oferuje mnóstwo nowoczesnych bajerów i nowatorskich rozwiązań.

Silnik - albo 3,7 l V6 albo 5,0 l V8 albo 2,3 l EcoBoost. Ilość "kucy" pod maską, w zależności od silnika od 300 do 420.Mi osobiście nowy Mustang całkiem się podoba, jednak ja jestem fanką "staroci" i jeśli byłoby to możliwe, nawet przy pomocy weikułu czasu i w towarzystwie dr Brown'a, wróciłabym do czasów klasyków.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...