poniedziałek, 1 września 2014

back to school

No to mamy pierwszego września. Co poniektórzy wracają do szkół. Ja na szczęście i nieszczęście mam to za sobą. Cześć z Was będzie korzystała z komunikacji miejskiej, a część z własnych pojazdów, tudzież z pojazdów rodziców (co się najczęściej zdarza). W Stanach wygląda to trochę inaczej niż tu w Polsce, ale i tak daleko im do uczniów i studentów w Dubaju ;) Nie oszukujmy się, trzeba to podkreślić, ale w większości przypadków polskiego studenta (bądź ucznia) na nowy samochód raczej nie stać... Chyba że ma full sponsoring od nadzianego tatusia ;) Myślę, że wieczorowi studenci UW wiedzą w czym rzecz. 

Dlatego, podążając za Automobile Magazine  i artykułem "back to school - top 5 new cars for college", przedstawiamy piątkę nowiusieńkich modeli idealnych na lansik przed szkołą. To który wybieracie? 

1. Jeep Cherokee 2014Automobile Magazine określił typ studenta, który kupi Jeep'a jako NORTHENER, czyli mieszkaniec północy (chodzi tu oczywiście o północ USA i jest to zapewne nawiązanie do problemu za czasów wojny secesyjnej).
Szczerze mówiąc to nie wiem gdzie designerzy Jeepa się zapatrywali tworząc tak brzydkiego Jeepa. Niestety ale nie jest w moim guście...


2. Scion FR-S 2015 - dla osób typu THE ENTHUSIAST lubiących stylowy i sportowy wygląd.


3. Honda Fit 2015 - THE ECON MAJOR, czyli auto dla oszczędnych.


4. Mazda CX-5 2015 - THE OUT OF TOWNER dla przyjezdnych, którzy dojeżdżają z daleka do szkoły/ pracy i mają mnóstwo rzeczy do spakowania.


5. Mercedes-Benz CLA-Class 2014 - THE SHOW OFF i wszystko jasne. Dla tych co lubią się wyróżniać (ew. szpanować). 


Zdjęcia pochodzą ze strony www.automobilemag.com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...